Thajská masáž

Thajská masáž je pre večnú spokojnosť a oddych. Thajská masáž je ako príslovie, ktoré sa potvrdí v každej minúte. Thajská masáž je to čo Vám doposiaľ chýbalo.

Unikátne spojenie prírody, medicíny a dlhoročných ľudských skúseností.

Thajská tradičná masáž
Čaro pravej thajskej masáže spočíva v kombinácii starobylých indických liečebných praktík, čínskej tradičnej medicíny a pôvodnej thajskej masáže. Tradičná thajská masáž je určená pre každého, pretože je vynikajúcou prevenciou pred ochoreniami. Je vykonávaná jemnými, rytmickými a kolísavými pohybmi. Prináša celkovú relaxáciu, pocit blaženosti a duševnej vyrovnanosti.

Thajská olejová masáž
Masáž pomáha odstraňovať bolesti kĺbov, svalov a chrbtice, bolesti hlavy, posilňuje imunitný systém, priaznivo ovplyvňuje nervový systém, upravuje vyrovnanosť krvného tlaku, detoxikuje krv, navodzuje celkovú psychickú pohodu a stimuláciu životnej energie, navodzuje stav hlbokého vnútorného kľudu a pocit harmónie, zbavuje pocitu únavy a nervového vyčerpania a má množstvo ďalších pozitívnych indikácií.

Masáž bylinnými vrecúškami
Liečivá prax thajskej bylinnej masáže sa datuje do obdobia už pred 5000 rokmi a jej účinky sa využívajú dodnes. Táto bylinná terapia sa využíva pri zmiernení bolesti a zápalu. Zmes tradičných thajských byliniek má relaxačný a povzbudzujúci účinok. Vyvoláva hĺbkovú relaxáciu, stimuluje vnútorné orgány a taktiež zmierňuje stres a únavu.

Masáž horúcou sviečkou
Je to skutočný zážitok a terapia pre vašu myseľ, telo a dušu. Dotyk horúceho vosku pohladí vaše zmysly a pokožke dodá hebkosť. Blahodárne účinky tejto masáže sú nekonečné. Pomáha pri bolestiach chrbta a hlavy, odbúravaní stresu, zlepšuje dýchanie a cirkuláciu krvi.

Ušné sviečky
Trápia vás bolesti uší, časté migrény či neurologické ťažkosti? Tak práve táto forma relaxačnej liečby je pre vás ako stvorená. Sviečky napomáhajú pri odstraňovaní zápalu v organizme, stimulujú lymfatický systém a metabolizmus.

Masáž chodidiel
Veľmi účinná metóda alternatívnej medicíny, ktorá vychádza zo skutočnosti, že na chodidlách sa zobrazuje celé telo. Využíva tlak a masáž reflexných bodov nachádzajúcich sa na chodidlách. Či už trpíte chronickou alebo akútnou chorobou alebo jednoducho len hľadáte cestu k zníženiu napätia, reflexná masáž môže byť odpoveďou na Váš problém.

Masáž hlavy
Vynikajúco prekrvuje a omladzuje pleť, odstraňuje únavu, pôsobí ako prevencia predčasného starnutia. Po masáži je pleť jemnejšia, rozžiarená oddýchnutá a očividne napnutejšia. Masáž tváre je zameraná na stimuláciu energetických bodov tváre, hlavy.

Masáž chrbta a hlavy
Thajská uvoľňujúca masáž chrbta je zameraná špeciálne na najviac stuhnuté a bolestivé časti spôsobené najmä sedavým zamestnaním a nedostatkom pohybu. Kombináciou olejovej masáže a akupresúrnych technik dôjde k odstráneniu zablokovania a uvoľneniu napätia. Táto intenzívna, hĺbková masáž uvoľňuje napäté svalstvo, energetické blokády, odstraňuje bolesti hlavy a krčnej chrbtice, zvyšuje flexibilitu tela, poskytuje úľavu od chronických bolestí.

Podrobnosti

Unikátne spojenie prírody, medicíny a dlhoročných ľudských skúseností.

alebo
Zavolajte nám
0948 396 992